SON DƏQİQƏ

naxcivanxeberleri.com

Avropa Liqası: "Neftçi"nin potensial rəqiblərinin görüşündə İsveç klubu böyük hesabla qalib gəlib

Avropa Liqası:
9-08-2019, 09:20

UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk görüşlərinə yekun vurulub.

NAXCİVANXEBERLERİ.COM-un məlumatına görə, üçüncü oyun günündə 32 qarşılaşma keçirilib. İsrail "Bney Yehuda"sı ilə evdə 2:2 hesablı heç-heçə edən "Neftçi" bu səddi keçəcəyi təqdirdə, "Malmö" (İsveç) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) cütünün qalibi ilə üz-üzə gələcək. İsveçdəki oyunda "Malmö" böyük hesablı qələbə qazanıb - 3:0.

Türkiyə klublarına gəldikdə, "Trabzonspor" Çexiyanın paytaxtı Praqada "Sparta" ilə matçda məhsuldar heç-heçəyə imza atıb - 2:2. "Yeni Malatyaspor" isə Serbiyada "Partizan"a uduzub - 3:1.

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Valletta" (Malta) - 5:1

19:30. AEK (Larnaka, Kipr) - “Gent” (Belçika) - 1:1

20:00. “Sparta” (Praqa, Çexiya) - “Trabzonspor” (Türkiyə) - 2:2

20:00. “Pünik” (Ermənistan) - “Vulverhempton” (İngiltərə) - 0:4

20:15. "Universitatya” (Krayova, Rumıniya) - AEK (Yunanıstan) - 0:2

20:30. "Brondbü" (Danimarka) - “Braqa” (Portuqaliya) - 2:4

20:45. “Ventspils” (Latviya) – “Vitoriya” (Portuqaliya) - 0:3

21:00. "Şerif" (Moldova) - AIK (İsveç) - 1:2

21:00. “Neftçi” (Azərbaycan) - “Bney Yehuda” (İsrail) - 2:2

21:00. “Malmö” (İsveç) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - 3:0

21:00. “Hoqesun” (Norveç) - PSV (Holldnaiya) - 0:1

21:00. “Mariupol” (Ukrayna) - AZ (Alkmaar, Hollandiya) - 0:0

21:00. “Tyun” (İsveçrə) - “Spartak” (Moskva, Rusiya) - 2:3

21:00. “Mölde” (Norveç) - “Aris” (Yunanıstan) - 3:0

21:30. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - TNS (Uels) - 5:0

21:30. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - "Suduva" (Litva) - 1:2

21:30. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - “Zarya” (Luqansk, Ukrayna) - 1:1

21:30. “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - “Strasburq” (Fransa) - 0:1

21:30. “Feyenoord” (Hollandiya) – “Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) - 4:0

21:30. “Antverpen” (Belçika) - “Viktoriya” (Plzen, Çexiya) - 1:0

21:45. “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) - BATE (Borisov, Belarus) - 1:2

22:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) – “Nomme Kalyu" (Estoniya) - 3:1

22:00. “Riyeka” (Xorvatiya) - "Aberdin" (Şotlandiya) - 2:0

22:00. “Midtyulland” (Danimarka) - “Reyncers” (Şotlandiya) - 2:4

22:00. “Norrçöpinq” (İsveç) - “Hapoel Bier-Şeva” (İsrail) - 1:1

22:30. “Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya) - 0:5

22:30. "Styaua" (Rumıniya) - “Mlada Boleslav” (Çexiya) - 0:0

22:30. “Austriya” (Vyana, Avstriya) – “Apollon” (Kipr) - 1:2

23:00. “Lütsern” (İsveçrə) - “Espanyol” (İspaniya) - 0:3

23:00. “Partizan” (Serbiya) - “Yeni Malatyaspor” (Türkiyə) - 3:1

23:00. “Legiya” (Polşa) - “Atromitos” (Yunanıstan) - 0:0

23:00. “Torino” (İtaliya) - “Şaxtyor” (Soliqorsk, Belarus) - 5:0

7 avqust

Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - "Dandolk" (İrlandiya) - 1:0

6 avqust

"Ararat" (Ermənistan) - "Saburtalo" (Gürcüstan) - 1:2

"Riqa" (Latviya) - HİK (Finlandiya) - 1:1

"Sutyeska" (Monteneqro) - "Linfild" (Şimali İrlandiya) - 1:2

Qeyd edək ki, cavab görüşləri 13 - 15 avqustda keçiriləcək.

Aynurə Yusifova

Mətndə səhv var? Onu siçanla seçin və Ctrl+Enter düyməsini basın.
ŞƏRH YAZ
OXŞAR XƏBƏRLƏR

UŞAQ CƏRRAHI

XƏBƏR LENTİ
BÜTÜN XƏBƏRLƏR
NEKROLOQ

«    Ekim 2019    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031